Casa 1 Amarela, Condominio Vilazion, Arraial D'Ajuda Centro
| Wi-Fi | Αθλητικές δραστηριότητες Υδάτινο πάρκο Κατάδυση Ψάρεμα Πεζοπορία | Κλιματισμός |
| Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Επιπλέον, έχει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Το Casa 1 Amarela, Condominio Vilazion, Arraial D'Ajuda Centro διαθέτει εσωτερική αυλή και ιδιωτικό χώρο στάθμευσης που βρίσκεται στον χώρο.
ΓαΛάζια ΛίμΝη και ΠαραΛία Mucuge βρίσκονται σε απόσταση 3 χιλιομέτρων και 1 χιλιομέτρων αντίστοιχα από το διαμέρισμα. Αυτό το διαμέρισμα απέχει μόλις 1 χλμ. από την παραλία. Το Οικολογικό Πάρκο Arraial d'Ajuda απέχει περίπου 15 λεπτά με τα πόδια από αυτό το κατάλυμα.
Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει αίθριο, μπαλκόνι και σαλόνι, και βλέπει στον κήπο.
Oι παροχές μαγειρέματος περιλαμβάνουν πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο. Το πλησιέστερο αεροδρόμιο είναι Πόρτο Σεγκούρο που βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ από το Casa 1 Amarela, Condominio Vilazion, Arraial D'Ajuda Centro, και ο σταθμός λεωφορείων Balsa - Trancoso βρίσκεται σε απόσταση μόλις 550 μέτρων. Το Casa 1 Amarela, Condominio Vilazion, Arraial D'Ajuda Centro παρέχει πρόσβαση σε πολυτελείς ανέσεις, όπως αίθριο και χώρο για πικ-νικ, για να έχετε την απόλυτη χαλάρωση.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Galeria de Arte Keko Valenzuela600 μ.
- Capela de Nossa Senhora da Ajuda550 μ.
- Παραλία Mucuge650 μ.
- Royalle Crown Poker Club400 μ.
- Morocha Club450 μ.
- Teatro Comunitario300 μ.
- Praca Caminho do Mar400 μ.
- Largo da Ajuda550 μ.
- η Οδός Mucuge650 μ.
- Αεροδρόμια
- Πόρτο Σεγκούρο Αεροδρόμιο10 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Υδάτινο πάρκο
- Κήπος
- Κατάδυση
- Πεζοπορία
- Ψάρεμα
Υπηρεσίες
- Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Αίθριο
- Ταράτσα
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
Σημαντική ειδοποίηση
- Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
- Δεν υπάρχουν παιδικά κρεβάτια στο δωμάτιο.
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο έχει η κράτηση στο το Casa 1 Amarela, Condominio Vilazion, Arraial D'Ajuda Centro;
Η τιμή κράτησης στο το Casa 1 Amarela, Condominio Vilazion, Arraial D'Ajuda Centro αποτελεί 63$. - ❓
Πού μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά στο το Casa 1 Amarela, Condominio Vilazion, Arraial D'Ajuda Centro;
Το το Casa 1 Amarela, Condominio Vilazion, Arraial D'Ajuda Centro παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Πόσο μακριά είναι το αεροδρόμιο Πόρτο Σεγκούρο από το το Casa 1 Amarela, Condominio Vilazion, Arraial D'Ajuda Centro;
Ανάμεσα στο Πόρτο Σεγκούρο και το το Casa 1 Amarela, Condominio Vilazion, Arraial D'Ajuda Centro είναι 5 χλμ. απόσταση.